Санитар

КОМАК МЕДИКАЛ ЕООД е частна ДИО SMO, предоставяща пълен комплект услуги, основана през 1997 г. от д-р Милен Врабевски. Благодарение на успешното развитие на компанията и инициативата за клинични изпитвания като цяло на Балканите, през последните 20 години нашият стратегически хоризонт надхвърли границите на нашия регион. Понастоящем КОМАК МЕДИКАЛ е в уникалната позиция да координира експертния опит от няколко балкански страни, както и от Балтийския регион (от 2009 г.) и да достигне до етапа на развитие, който да позволи обмен на знания и най-добри практики в областта на клиничните изпитвания и разработки. През 2013 г. Комак Медикал разшири дейността си в страни като Унгария и Полша. През 2015 г. Албания и Словения, 2016 г. – Гърция и Кипър, 2017 г. – Казахстан. КОМАК МЕДИКАЛ е организатор на редица събития, на образователни инициативи свързани с Добрата клинична практика (GCP) и нормативната уредба за изследователи и независими регулаторни комисии по етика в няколко балкански страни – България, Македония, Сърбия, Черна гора, Босна и Херцеговина. Здравните органи в Косово са се обърнали към Комак Медикал за предоставяне на професионални насоки и подкрепа в прилагането и развитието на стандартите на клиничните изпитвания, съгласно изискванията на ЕС и тези в световен мащаб. Профил на компанията: Дизайн на концепт на клинични изпитвания и съставяне на медицинска документация (от Протокол по изпитването до Финалния доклад) Мониториране на клинични изпитвания (Фаза I-IV при всички индикации) Провеждане на изпитвания ранна фаза (при пациенти или здрави доброволци) в нашия собствен изследователски център, базиран в Университетска болница за Фаза I, Изпитвания за бионаличност и биоеквивалентност Управление на центрове Биостатистика, управление на данни, уеб-базирани системи за управление на клинични изпитвания (CTMS), електронна система за регистрация на данни от клинични изпивания (EDC) Разработване и валидиране на биоаналитични анализи, като се използват течна хроматография под високо налягане (HPLС) и течна хроматография/тандем мас-спектрометрия (LC-MS/MS) Независими външни одити за осигуряване на качеството и съвместно мониториране Обучения по нормативната уредба и Добра клинична практика (GCP) за изследователи и здравни специалисти Консултиране по регулаторни въпроси Проекти Качество на живот: превод, пилотно тестване, редактиране и валидиране Епидемиологично и фармацевтично проучване на пазара. Следните факти представят най-добре нашето успешно развитие: Покритие на 21 страни 20-годишен опит 623 завършени клинични изпитвания 367 проекта Качество на живот 50 000 включени пациенти 230+ милиона – достъп до популация 3 147 – база данни от здрави доброволци 11 100 изследователи 853 одита / инспекции / визити за съвместен мониторинг 360 сертификата за качество/участие/ признание и обучение Центрове, инспектирани от Агенцията по храните и лекарствата в САЩ (FDA), издадени писма за липса на нарушения при одит (NAI) Участие в срещи с Агенцията по храните и лекарствата в САЩ (FDA) преди стартиране на изпитване на ново лекарство Участие в Научни Научно-консултативни срещи на европейските изследователи Повече информация за КОМАК МЕДИКЪЛ можете да намерите на нашия сайт - http://comac-medical.com

"Комак Медикал" предлага възможност за работа за позицията „Санитар“. Създадена през 1997 г., „Комак Медикал“ е българска компания - признат лидер в клиничните изследвания
Какви са задачите на санитаря?
• Грижи се за поддържане хигиената в определени помещения и прилежащи площи, почиства подове, мебели, прозорци и др., подпомага работата на медицинския персонал и помага при престоя на болните в медицинското заведение
• Почиства основно с дезинфекциращи препарати
• Следи и поддържа постоянно наличие на санитарно-хигиенни средства в сервизните помещения
• Подменя постелъчното бельо на пациентите след освобождаването на леглата
• Опакова и изнася отпадъците от помещенията до съответните места до събирането им, като следи за разделното им събиране
• Следи за изхвърлянето на опасните отпадъци на определените за целта места
• При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата
Какво се изисква за ролята?
• Средно образование
• Добри комуникационни и междуличностни умения
• Положително отношение и способност за взаимодействие с всички нива на персонала
• Способност за работа под напрежение и спазване на кратки срокове
Защо да се присъедините към Комак Медикал?
• Млад екип и приятелска атмосфера
• Работа в успешна международна компания
• Пакет от допълнителни придобивки
Ако сте заинтересовани, предизвикани и убедени, че възможността за работа е точно за вас, не се колебайте и изпратете своята подробна автобиография.
Ще се радваме да се свържем с избраните кандидати своевременно.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности