САНИТАР / КА в ОПЕРАЦИОНЕН БЛОК

"Вита” е първото частно лечебно заведение в гр. София. През 1992 г. медицинската практика е включвала три кабинета и малък лабораторен бокс. Днес "Вита" е три пъти по-голяма и се гордее с утвърдените си структури.Многопрофилна болница за активно лечение "Вита” се намира във ВИТА База 2 на ул. Филип Кутев №10, район Лозенец. ВИТА База 2 е съвременна структура за лечение, която обхваща ДКЦ и болница. В МБАЛ Вита ежедневно работят лекарски екипи в 7 операционни зали, на разположение на пациентите са 194 ергономични болнични легла, индивидуални родилни зали, хотелски лукс и най-модерно оборудване. Със своята площ от 9000 кв. метра площ, близост до планината и паркинг с 90 места, Вита База 2 отговаря на нарастващите нужди на пациентите от съвременно българско лечение. ВИП студиата за настаняване на пациентите са обзаведени ултрамодерно и освен стандартните за стаите телевизор с плосък екран, ергономични подвижни легла и интериор в меки тонове, разполагат и с удобен диван, тоалетка с огледало, кухненски бокс и тераса. МБАЛ Вита разполага с Родилно отделение, Неонатологично отделение, Отделение по урология и андрология, Отделение по ортопедия и травматология, Отделение по пластична, реконструктивна и естетична хирургия, Отделение по хирургия, Отделение по анестезиология и интензивно лечение, Отделение по гинекология, Рентгеново отделение, Ин витро Център, Лабораторен блок, Неотложно звено.

Създадена преди 30 г., Многопрофилна Болница за Активно Лечение "ВИТА" е първото частно медицинско заведение в гр. София. Във връзка с разширяването и осъществяването на дейноста си болницата обявява свободни места за позицията САНИТАР/КА.
Задължения:
- Почистване на операционния блок в лечебното заведение.
Изисквания:
• Опитът е придимство;
• Енергична личност с отлични комуникативни умения;
• Умение за работа в екип;
Ние предлагаме:
- Трудов договор;
- Социални придобивки
Първоначалния подбор ще се извърши по документи. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности