Сандвич Артист

Няма описание

Свободна позиция за ресторантски работник в SUBWAY®, или както с гордост ги наричаме – САНДВИЧ АРТИСТИ!
Търсим свежo попълнениe за екипа си, обслужващ ресторанта Subway® Интернационал, в к.к. Златни пясъци на 4, 6 или 8 часов работен ден!
Какви възможности дава позицията САНДВИЧ-АРТИСТ:
 Пълен работен ден, или гъвкаво и почасово работно време, според възможностите и желанието на кандидата
 Почасово възнаграждение + седмични бонуси! При нас заплащането за час работа расте при напредването в уменията и добрите резултати. Допълнителни бонуси, които могат да прибавят до 30% върху месечната заплата.
 Усвояване на американски стандарти на работа. Както по отношение на приготвянето на храната и на обслужването на клиентите, така и като работа в екип и отношения.
 Постоянни програми за обучение и усъвършенстване на уменията. Обучението е наша постоянна грижа, както на място в самия ресторант, така и чрез многото и разнообразни онлайн курсовете за служители на SUBWAY®
 Ентусиазиран, млад и гостоприемен екип, който се старае винаги да работи с настроение и усмивка
 Стабилна работа с възможности за добро кариерно развитие в посока Мениджър на смяна и Мениджър на Ресторант.
РЕЗЮМЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
Сандвич Артистът посреща и обслужва клиентите, подготвя продуктите, съблюдава и поддържа стандартите за безопасност на храните. Отличното обслужване на клиентите е основен компонент на тази позиция. Клиентите на SUBWAY® не е достатъчно само да получат качествена храна, но и да имат едно приятно преживяване и комфорт в нашите ресторанти.
Изисквания към кандидатите:
- Сръчност и бързина на работа
- Усмихната, лъчезарна и любезна с клиентите личност;
- Комуникативни с положителна нагласа;
- Желание за развитие и умение за работа в екип;
- Отговорни и коректни в изпълнението на поставяните задачи;
- Образование (препоръчително)– средно;
Отговорности:
- Работа на нивото на фирмените стандарти;
- Осигуряване на отлично обслужване на клиентите;
- Подготовка на свежи сандвичи и салати, съобразно изискванията на веригата;
- Поддържане на приятна, чиста и гостоприемна работна среда;
Ние ви предлагаме:
- Работа на смени, при гъвкаво работно време, на 4, 6, или 8 часов трудов договор;
- Нарастващо почасово заплащане, в зависимост от придобитите умения;
- Безплатно хранене по време на работа;
- Фирмено обучение по международни стандарти;
- Възможност за кариерно развитие с равен старт за всеки;
- Не се изисква предишен опит;
ВРЕМЕ Е ДА СЕ СРЕЩНЕМ!
Ако тази позиция Ви интересува, изпратете ни CV с информация за контакт. Ще се сържем лично с всеки одобрен за интервю кандидат.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби