Салонен Управител

Няма описание

Комплекс Авалон търси амбициозен и предприемчив човек, който да работи на позиция салонен управител.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Следи за работни графици на персонала
• Следи за добрия външен вид на персонала
• Провежда обучения и инструктажи на персонала
• Посреща гостите на заведението
• Взаимодейства с доставчици на храни и напитки
• Организира и координира работата в заведението
• Контролира готвачите и кухненските работници за изпълнение на определените менюта
• Следи за правилното използване и поддържане на оборудването и инвентара и за санитарно-хигиенното състояние на помещенията
• Участва в организирането на рекламни кампании
• Осигурява условия за постоянното развитие на професионалния и личностния потенциал на подчинените му служители, чрез непрекъснат пример от негова страна
• Познава в детайли процесите в обекта, за който отговаря. Предлага допълнителни, специфични за заведението му маркетингови и други промоции с цел увеличаване на продажбите
• Представя заведението по най-добрия начин пред клиентите и отговаря за качеството на предлаганите храни и напитки
• Приема и отчита оборота на заведението от сервитьорите и барманите след изтичане на работния им ден
ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Комуникативност и креативност
• Лидерски качества
• Отлични организационни и ръководни умения
• Емоционална стабилност
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Фирмено обучение
• Трудов договор с фирмата
• Атрактивно и редовно заплащане според личните Ви резултати
• Работа в реална, динамична среда сред млад екип
• Възможност за развитие
Ако проявявате интерес, може да кандидатствате само с актуална автобиография и снимка.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

Петрич

Шофьори, Куриери