САЛОНЕН УПРАВИТЕЛ - РЕСТОРАНТ

Няма описание

За ресторант в центъра на гр. София, търсим позитивен и отговорен човек на позиция – САЛОНЕН УПРАВИТЕЛ
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Организира и управлява работните процеси в ресторанта, чрез точно спазване на всички стандарти и процедури в компанията;
- Осигурява максимална удовлетвореност на клиентите на ресторанта;
- Познава отлично работата при обслужването на клиенти и в кухнята;
- Набира квалифициран и отговарящ на фирмените изисквания персонал в ресторанта, за който отговаря като спазва стриктно процедурите и системите за подбор;
- Отговорен е за правилното обучение на служителите в ресторанта съгласно плана за обучение. Провежда въвеждащо обучение на новоназначените служители;
- Отговорен е за провеждането на редовни обучения на персонала по спазване на Стандартите на компанията.
- Осигурява условия за постоянното развитие на професионалния и личностния потенциал на подчинените му служители в ресторанта, чрез непрекъснат пример от негова страна. Правилно провежда оперативки и събрания, спрямо изискванията на компанията;
- Познава в детайли процесите в обекта, за който отговаря. Предлага допълнителни, специфични за ресторанта му маркетингови и други промоции с цел увеличаване на продажбите;
- Отговорен е за правилното и обективно оценяване на персонала в ресторанта. Въвежда и следи за правилното и навременно провеждание на оценката спрямо процедурите за това. Дава предложения за подобряване на процеса;
- Дава идеи за изготвянето, въвеждането и оптимизацията на новите менюта;
- Отговаря за създаването и спазването на работните графици. Отговорен е за контролируемите разходи. Минимизира всяка вероятност от загуби. Отговорен е за сигурността на обекта и всички материални активи в него, като лично е материално отговорен;
- Отговаря за безопасните условия на труд в ресторанта. Работното облекло на служителите и личните предпазни средства на персонала. Съблюдава наличността и актуалността на здравните книжки и провежда инструктажите за безопасност;
- Отговаря за спазването на календара за обучения на себе си, заместник управителите и целия персонал с цел подобряване на квалификацията и уменията на целият екип на ресторанта;
- Спазва всички санитарно-хигиенни и HACCP процедури и актуалността на всички документи в ресторанта.
КОМПЕТЕНТНОСТ И УМЕНИЯ:
- Ориентация към клиента;
- Комуникативна личност;
- Умение за преценка;
- Креативност;
- Лидерство;
- Устойчивост на стресови ситуации;
- Трудов договор с Ангус Кетъринг
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Образование: висше – степен „бакалавър“ или „магистър“
- Професионален опит: над 3 години трудов стаж в областта на ресторантьорството;
умения за работа в екип;
- Високо ниво на лична организираност;
- Да работи успешно при натовареност от разнородни задачи;
- Умения в управлението на персонал;
- Отлично владеене на Английски език – писмено и говоримо;
- Компютърна грамотност – WORD, EXCEL, INTERNET компютърна мрежа;
- Умения за работа с офис техника;
- Организаторски умения, комуникативност, желание за работа и обучение.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Работа в динамична среда;
- Дългосрочно трудово правоотношение;
- Атрактивно възнагрдаждение;
- Работа на смени;
- Месторабота в град София;
Ако това предложение представлява интерес за Вас, изпратете автобиография, телефон за контакт и актуална снимка. Само с одобрените по документи кандидати ще се проведе интервю.
Данните, които ни предоставяте, са лични и подлежат на защита по смисъла на ЗЗДЛ

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери