САЛОНЕН УПРАВИТЕЛ / ОТЗ

Хотел “РИВА” All Inclusive на Слънчев бряг търси да назначи Салонен управител за ресторант за летен сезон 2022.
Основни отговорности:
1. Помага на F&B мениджъра да организира работата в ресторанта
2. Съставя съвместно с управителя график за работата на служителите и следи за изпълнението му:
3. Контролира работата на сервитьорите за спазване правилата за сервиране и точното обслужване на клиентите;
4. Контролира чистотата и реда в търговската зала
5. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността
Основни изисквания:
• Опит на същата позиция е задължителен
• Сериозно и отговорно отношение към поетите задължения
• Умения за работа в екип и управление на персонал
Ние предлагаме:
1. Нетна заплата - 1600лв.; редовно и навременно изплащане
2. Осигурена храна
3. Осигурено настаняване или транспорт
4. Трудов договор
Ако проявявате интерес, кандидатствайте със CV и снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм