Sales Support

Няма описание

“Алмер” ЕООД е създадена през 2002г и е с повече от 20 години опит на пазара, стартирайки с опаковки и опаковъчни решения за млечната и хранително-вкусовата промишленост.
Постепенно компанията подобрява и разширява своята гама от продукти и услуги, с цел да присъства в цялостния производствен процес на клиентите си. Освен опаковки, опаковъчни материали, суровини, ингредиенти и др., предлагаме и оборудване, машини и съоражения за хранително – вкусовата промишленост.
Във връзка с разширяване на нашата дейност търсим кандидат за позицията Sales Support.
Изисквания:
- 1 година опит на подобна позиция (с предимство - работа в търговска или производствена компания);
- Административни умения;
- Отговорност и професионален подход към работата;
- Желание да се учи и усъвършенства;
- Компютърна грамотност – MS Office;
- Висше икономическо образование;
- Опит в работата със складови програми и специализирани софтуери.
- Владеене на турски и/или английски език - Задължително.
Основни задължения и отговорности:
- Подпомагане работата на Търговския отдел с всички административни задачи и процедури;
- Обработка на поръчки, изготвяне на оферти;
- Отговаря за въвеждане и обработка на данни за покупки и продажби;
- Поддържане на база данни с досиета на клиенти;
- Комуникация с клиенти;
- Изпълнение на фирмената политика и процедури;
Ние ви предлагаме:
- Отлични условия за работа;
- Постоянен трудов договор;
- Петдневна работна седмица;
- Отлично възнаграждение;
- Работа в млад и мотивиран екип;
- Възможност за професионално развитие;
Месторабота: гр. София, кв. Враждебна, ул. Челопешко шосе 15;
Ако сте позитивна личност и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни CV на български или английски език. Посочете желаната от Вас заплата. В случай, че имате референции от предходни работодатели, моля приложете и тях.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби