РЕЗАЧ МЕТАЛ

Фирма "СЕЙДЖ ТЕХНОЛОДЖИС" ООД е с основна дейност производство на въоръжение и боеприпоси. Във връзка с разширяване на дейността си, предлага свободно работно място за РЕЗАЧ-МЕТАЛ
Основни задължения и отговорности
- познание и умение за работа с лентоотрезна машина
- познание в областта на металознанието
- работа с техническа документация
- работа с измервателни инструменти
- работа на 8 часови смени
Изисквания:
- Техническо образование;
- Работа на лентоотрезна машина е предимство;
- Способност за работа в екип;
- Сръчност,организираност и отговорност .
Нашите предложения:
- Отлични условия на труд;
- Коректно и адекватно заплащане;
- Трудов договор.
Ако проявявате интерес към обявената свободна позиция, е необходимо да ни изпратите автобиография и актуална снимка като използвате формата за кандидатстване на Jobs.bg. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.
Месторабота: Пловдив

June 10th, 2022

Пловдив

Производство