РЕХАБИЛИТАТОР / КИНЕЗИТЕРАПЕВТ

Капитал Хелт Холдинг e дружеството, което управлява дейността на Медицински комплекс „Сердика“, който е най-големият доставчик на услуги по долекуване и рехабилитация, настаняване на възрастни и хосписна дейност. Целите ни са да осигурим най-високо ниво на обслужване за нашите пациенти и резиденти. В Болница за рехабилитация “Сердика” развиваме дейностите по рехабилитация и възстановяване след операция, инсулт, травми и палиативни грижи. Разполагаме и с първият в България уред за рехабилитация на долен крайник – Локомат Про. При необходимост към рехабилитациония план се добавят роботизирани уреди за горен крайник, с изключително прецизен и ефективен софтуер за максимални резултати. На спокойно място в град Банкя е разположена Резиденция за възрастни "Сердика". Тук осигуряваме денонощни грижи за любимите ни хора в уютна и комфортна среда.   Капитал Хелт Холдинг  е сред финалистите в Forbes Business Awards 2021 в категория „Компания на годината“, сектор „Услуги“.

Център за роботизирана рехабилитация „ReGo” разполага с първият в България уред за рехабилитация на долен крайник – Локомат Про. При необходимост към рехабилитационния план се добавят роботизирани уреди за горен крайник, с излючително прецизен и ефективен софтуер за максимални резултати. Разполагаме с уреди за рехабилитация и възстановяване на всяка една зона от човешкото тяло.
Екипът на Център за роботизирана рехабилитация “ReGo” се състои от внимателно подбрани, обучени и сертифицирани специалисти в областта на неврорехабилитацията. Техният дългогодишен опит и лична мотивация да помагат на всеки пациент, водят до успешни резултати. Високо ценим и развиваме компетенциите на нашите служители, които са ключови за качествена услуга и успех. Присъединявайки се към нас ще имате възможността да сте част от високоефективен и отдаден на професията си екип.
Във връзка с разсрастването на дейността си Център за роботизирана рехабилитация „ReGo” търси да назначи мотивиран служител с подходящите опит и знания на длъжност
РЕХАБИЛИТАТОР/КИНЕЗИТЕРАПЕВТ
Основни задължения:
- Извършване на терапия, както с роботизирана апаратура, така и с конвенционални методи на рехабилитация.
- Провеждане на кинезитерапевтични и физиотерапевтични процедури по назначение от лекар по физикална и рехабилитационна медицина.
- Отразяване в процедурните картони, софтуерна система и попълване на медицинската документация за извършените процедури.
- Коректно отчитане на проведените процедури в софтуерните системи.
- Запознаване с медицинската документация, показания и противопоказания съпътстващи съответния пациент.
- Незабавно уведомява прекия ръководител при влошаване или промяна статуса на пациент.
- Уводомява прекия ръководител при наличие на фактори възпрепястващи провеждането на процедури.
- Периодично измерване на прогреса на пациентите и описване на резултатите , използвайки роботизираната апаратура , както и конвенционални методи за измерване на напредъка.
- Нанасяне на получените данни в системата за работа с пациенти, както и всяка настъпила промяна в текущото състояние
- Изготвяне на доклад за проведената роботизирана и конвенционална рехабилитация непосредствено преди края на рехабилитационният курс
- Обсъждане с лекари и главен рехабилитатор/старши рехабилитатор, директор, рехабилитация и физиотерапия на необходимостта от промяна в терапевтичния план на даден пациент.
- Оказване на съдействие и подпомагане на административния персонал, с цел оптимизиране на работните процеси свързани с медицинската част на пациентите.
- Обмяна на информация между екипите за прогреса на пациентите.
- При нужда оказва помощ в мултидисциплинарния екип.
- Участие в научни конгреси, симпозиуми и др.
- Участие и развитие на компетенциите и уменията си, чрез курсове за повишаване на квалификацията.
Изисквания към длъжността:
1. Вид и равнище на образование - висше образование, образователно-квалификационна степен „Професионален бакалавър“ или „Бакалавър“ – специалност „Рехабилитатор“, „Кинезетерапия“.
2. Опит в неврологията е с предимство.
3. Завършилите допълнителни квалификационни курсове в неврологичната рехабилитация са с предимство.
4. Владеенето на език е с предимство.
5. Умения за работа с пациенти.
Личностни качества и умения:
1. Желание и мотивация за работа и отдаване на професията.
2. Добри комуникативни умения.
3. Емоционална стабилност.
4. Отговорност и лоялност.
5. Адаптивност и умения за работа самостоятелно и в екип в динамична среда.
Ние предлагаме:
• Работа в престижен рехабилитационен център в гр. София.
• Отлично възнаграждение.Трудов договор сключен с "Капитал Хелт Холдинг" ЕАД.
• Възможности за професионално развитие.
• Работа в млад, амбициозен и енергичен екип.
• Добра среда на работа и подкрепа от управлението на медицинското заведение.
Местоположение на работното място:
- гр. София, бул. Президент Линкълн № 143 в близост до метростанция, автобуси 11, 73.
Ако желаете да станете част от екипа на „Медицински комплекс „ReGo”, моля кандидатствайте с актуално CV (Европейски формат), с посочени актуални данни за обратна връзка.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора на тази длъжност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм