Регионален Търговски Сътрудник

Дизайн Груп е компания за директен внос на висококачествени мебели за вътрешно и външно обзавеждане на хотели, ресторанти, клубове, апартаментни комплекси, плажове, градини и домове. Асортиментът ни включва: столове, бар-столове, стойки, плотове, маси, дивани и фотьойли, шезлонги и чадъри.Екипът ни се гордее с безкомпромисното качество и взискателния подбор на предлаганите мебели.

Във връзка с разширяване на дейността си Дизайн Груп търси да назначи търговски сътрудник за регион Бургас. Идеалният кандидат трябва да има опит като търговски представител и да познава града/региона. Основните цели са представяне на каталога/асортимента на ДизайнГруп пред потенциални клиенти както и работа с настоящи клиенти с цел увеличаване на продажбите. Потенциални клиенти за ДизайнГруп са всички бизнеси - хотели, заведения, институции и др. - които биха имали нужда от интериорни и/или екстериорни решения за обзавеждане.
Отговорности и задължения за позицията:
• Работи за разширяване, задържане и оптимизиране на клиентската мрежа;
• Ефективно организира и извършва дейности, свързани с увеличаване обема на продажбите;
• Активно търси и осъществява делови контакти с потенциални клиенти на компанията, задълбочава взаимоотношенията с настоящи такива, осъществява продажби чрез посещения при клиенти, като предлага продуктите и търговските условия, с които работи фирмата;
• Отговаря за постигане на поставените търговски цели на фирмата.
• Работи под прякото ръководство на Мениджър продажби.
Изисквания:
• Отлични търговски умения /опит в търговска фирма /;
• Активен шофьор, кат. В;
• Познаване на града и региона;
• Инициативност, умения за работа в динамична среда;
• Отлични комуникативни и аналитични умения;
• Коректност и умения за работа в екип;
• Силно мотивирана и дисциплинирана личност;
• Чужд език - английски език е предимство;
• Компютърни умения;
Ние предлагаме:
• Възможности за повишаване на квалификацията с обучения;
• Работа в млад екип в сфера на дейност с потенциал за развитие;
• Възможност за професионална реализация;
Ако смятате, че отговаряте на описания по-горе профил, моля изпратете CV с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички документи на кандидатите са защитени от ЗЗЛД и ще се разглеждат при строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби