Централна Консултантска Компания ЕООД logo

Регионален търговски консултант софтуерни продукти

Няма описание

Основни отговорности:
- Създава, поддържа и развива дълготрайни партньорски отношения в поверения му регион;
- Консултира клиентите при внедряване и в процеса на работа със софтуерни продукти и решения. ;
- Провежда и участва в демонстрации за представяне на възможностите на програмните продукти от портфолиото на фирмата. ;
- Извършва консултации и техническа помощ при внедряването и експлоатацията на продуктите при клиентите. ;
- Активно търси нови клиенти;
- Поддържа и консултира клиентите в след-продажбения период и в процеса на редовна експлоатация ;
Изисквания към кандидата:
- С отлични комуникативни способности, инициативен, умее да определя точно приоритетите си;
- Търговски усет и умения
- Способен да работи самостоятелно и в екип;
- Притежава шофьорска книжка и има готовност за интензивни пътувания в рамките на работния ден;
- Образование средно или висше;
- Много добро владеене на Английски език - с предимство;
Какво предлагаме:
- Много добро заплащане;
- Възможност да станете част от работещ екип на просперираща фирма;
- Възможност да разширите своя опит и да придобиете нови познания;
- Отлични работни условия;
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Централна Консултантска Компания EООД извършва подбор на персонал с лицензирано удостоверение №2244 от 22.03.2017г. за извършване на посредническа дейност.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби