04.07.22

РЕГИОНАЛЕН СУПЕРВАЙЗОР КЛЮЧОВИ КЛИЕНТИ

МЕКСОН е компания производител на почистващи препарати с марки Medix и Razor, перилни препарати с марки Alvina и Lex и козметика с марка Stilena. Нашите продукти се продават успешно в магазините в цялата страна. Продуктите ни с марки VIR и WAIX дистрибутираме в Европа, държави от Близкия изток, Африка и Далечния изток. MEDIX Professional е специализираната ни серия за професионалните нужди на всеки модерен бизнес.   От своето създаване непрекъснато инвестираме в нашите служители, в нови технологии, в проучване и разработка на ефективни продукти. Разполагаме с модерно оборудвана изследователска лаборатория, благодарение на която успяваме да отговорим на високите потребителски изисквания за безупречна и здравословна хигиена.

MEXON е водещ български производител на перилни и почистващи продукти. Развиваме богато портфолио под марките ни
Medix, Alvina, Lex, Razor, Stilena, Medix Professional, като с тях се стараем да направим живота на всяко семейство малко по-добър, по-лесен и по-здравословен. Мотивирани сме от желанието да създаваме продукти, които отговарят на всекидневната нужда от безупречна хигиена както у дома, така и на работното място.

Към настоящия момент, „МЕКСОН“ ООД, търси да присъедини към екипа си в Търговски отдел опитен професионалист на длъжност:

Вашите основни отговорности ще са:

  • Представяне на компанията пред ключовите клиенти в поверения регион;

  • Следене състоянието и тенденциите за развитие на пазара;

  • Договаряне на позиционирането на продуктите в обектите на ключови клиенти и контролиране на доброто им представяне, в сътрудничество с екип от мърчандайзери;

  • Ръководене на екип от мърчандайзери;

  • Организиране и контролиране на промоционални активности в поверения регион;

  • Следене за навременното плащане от клиенти;

  • Изготвяне на периодични планове, доклади, отчети и справки за пазара, продажбите, тенденции и развитие;

  • Проследяване на цени и търговски активности на продукти, сходни с предлаганите от компанията.

Нашите основни изисквания са:

  • 2+ години търговски опит с ключови клиенти;

  • Много добре развити комуникативни умения;

  • Опит на същата или сходна позиция се счита за предимство;

  • Висше образование;

  • Много добра компютърна грамотност (Excel);

  • Добро владеене на Английски – писмено и говоримо;

  • Шофьорска книжка - категория В, готовност за интензивни пътувания;

  • Умения за водене на преговори, работа в екип и ориентираност към крайния резултат.

Нашето предложение е:

  • Работа за утвърден работодател и водещи марки продукти;

  • Коректни трудовоправни отношения;

  • Постоянна работа на трудов договор при пълен работен ден и реално осигуряване;

  • Бонусна схема, обвързана с персонални резултати;

  • Динамична работна среда;

  • Периодични обучения.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби