Централна Консултантска Компания ЕООД logo

Регионален представител за Бургас и региона

Няма описание

Регионален търговски представител
Централна консултантска компания ЕООД се грижи за комплексното обслужване на цялостния Ви бизнес. Фирмата работи с екип от специалисти, които са на разположение на клиентите, като предлага висококачествени услуги свързани с човешките ресурси и услуги свързани с разработването на проекти по всички европейски програми.
Търсим да назначим:
Основни отговорности:
- Създава, поддържа и развива дълготрайни партньорски отношения с търговските обекти в поверения му регион;
- Активно търси нови клиенти;
- Спомага за изпълнението на плана за продажби в региона;
- Следи за наличностите и развива гамата от услуги на компанията;
- Грижи се за разпространението на рекламни материали и провеждането на промоционални активности;
Изисквания към кандидата:
- С отлични комуникативни способности, инициативен, умее да определя точно приоритетите си;
- Търговски усет и умения
- Способен да работи самостоятелно и в екип;
- Притежава шофьорска книжка и има готовност за интензивни пътувания в рамките на работния ден;
- Релевантен професионален опит (минимум 3 години) е предимство
- Образование средно или висше;
Какво предлагаме:
- мотивиращо заплащане;
- възможност за развитие.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Централна Консултантска Компания ЕООД извършва подбор на персонал с лицензирано удостоверение №2244 от 22.03.2017г. за извършване на посредническа дейност.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби