Регионален мениджър

Мебелна фабрика “НОВ ДОМ” е водеща фирма, доказала се на българския пазар, като лидер в производството на мека и корпусна мебел.
Повече от 20 години, “НОВ ДОМ” предлага на своите клиенти цялостни решения за обзавеждане на дома,вилата,офиса и обществени заведения.
Във връзка с развитието на търговските процеси, компанията търси мотивирана личност за длъжността - Регионален мениджър.
Задължения:
- Организиране, ръководство и контрол на търговската мрежа в поверения регион;
- Управление търговския екипи;
- Балансиране на снабдяването и стоковите наличности в търговските обекти;
- Участие в определянето на таргети;
- Активно участие в реализацията на маркетинговите и рекламни кампании на фирмата;
- Планиране и провеждане на търговски активности с цел развитие на клиентската база и увеличаване на продажбите;
- Работа с вътрешно-фирмен софтуeр;
- Финансов контрол на търговската дейност на магазините;
- Регулярно анализиране на продажбите, ежедневни, седмични и месечни доклади.
Изисквания:
- Висше образование;
- Опит на сходна позиция в сферата на търговията;
- Организаторски способности;
- Управленски умения;
- Способност за създаване на екипна атмосфера;
- Умение за управление на времето и определяне на приоритети;
- Компютърни умения (добро работно ниво MS Office - Excel, Word и други);
- Шофьорска книжка.
Ние предлагаме:
- Мотивиращо заплащане, свързано с резултатите /бонус схема/;
- Възможност за професионална реализация в бързоразвиваща се организация;
- Постоянен трудов договор;
- Фирмен автомобил;
- Работа в динамичен, атрактивен, амбициозен и ефективен екип;
- Солиден и коректен работодател, отлични възможности за фирмено обучение и професионално развитие.
На интервю ще бъдат поканени само кандидатите, одобрени по документи.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Ямбол

Производство