РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА

Тера тур сeрвиз ЕООД концентрира интересите си в областта на инвестиране, изграждане и експлоатация на недвижимости и туристически обекти.Хотелите са под управлението на испанската фирма РИУ. RIU Hotels & Resorts символ на международен престиж! Компанията управлява над 100 хотела на 3 континента в най-добрите световни хотелски дестинации. Веригата е основана с предприемаческата инициатива на семейство РИУ и е  с над 55 год. Опит в хотелиерството.Благодарение на своя професионализъм, постоянство и високо качество на обслужване, веригата получава в международен мащаб редица награди в сферата на туризма.RIU – атмосфера на внимание, лукс и комфорт!

Реновираният SUNEO Клубхотел Хелиос Бийч *** All Inclusive, гр. Обзор търси да назначи за сезон 2022:

Основни задължения:
- Посреща, обработва данни, регистрира и изпраща гостите на хотела.
- Изпълнява текущите задачи на рецепция, осигурявайки качествено обслужване на гостите в съответствие с утвърдените корпоративни стандарти.
- Предоставя компетентна информация на гостите за предлаганите в хотела основни и допълнителни услуги - възможностите за екскурзии, индивидуални пътувания, развлечения и др.
- Обработва плащания, отговаря за касовата наличност и отчетността на рецепция.

Нашите изисквания:
- Ентусиазирани и мотивирани личности с позитивен начин на мислене,
- Задължително владеене на АНГЛИЙСКИ и/или ФРЕНСКИ/НЕМСКИ език. Предишен опит на такава подобна позиция е предимство.
- Отлични комуникативни умения, осигуряващи качествено и професионално обслужване.
- Умения за работа в екип, способност за създаване и поддържане на добри служебни взаимоотношения.
- Компютърна грамотност и основни умения за работа с офис-техника.

Ние предлагаме:
- Конкурентно възнаграждение и социални осигуровки;
- Редовно изплащане на трудовите възнаграждения
- Храна по време на работа;
- Осигурен транспорт или квартира;
- Униформено облекло;
- Работа в динамична среда с утвърдени корпоративни стандарти;
- Възможности за професионално развитие.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете вашата автобиография.
За контакти: 0886167906

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности