Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД logo

РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА ПО ЗАМЕСТВАНЕ

Нашият клиент - “Софарма имоти” АДСИЦ е акционерно дружество със специална инвестиционна цел за секюритизиране на недвижими имоти, по смисъла на Закона за дружествата със специална инвестиционна цел. Търговските дейности на компанията са свързани с: продажба на недвижими имоти, отдаване на недвижими имоти под наем, конферентни зали под наем.
Позицията е по заместване за две години, на място по майчинство. Възможно е новият служител да остане на тази или друга позиция, но към момента не може да се гарантира със сигурност..
Подходящи са кандидати, отговарящи на следните изисквания:
Професионални умения:
- работа с различните Офис приложения на Windows и задълбочено познаване на Excel, Word, Power Point
- работа с Интернет и електронна поща, както и със специфични деловодни програми;
- работа с различни видове офис техника, вкл. с телефонна централа;
- правилен български език – говоримо и писмено
Личностни качества:
- делово излъчване, комуникативност, култура на общуване с външни лица; доверие и сигурност
- организираност, точност, лоялност и дискретност, чувство за отговорност, емоционална стабилност.
Основни задължения:
- Приема и посреща посетители, клиенти или гости;
- Урежда уговорени ангажименти за клиенти;
- Провежда телефонни обаждания с искания за информация или уговорени ангажименти;
- Препраща клиенти към компетентно лице или подходящо място;
- Раздава информационни листовки, брошури и бланки;
- Осъществява телекомуникационните връзки в офиса, вкл. факсове, ксерокс, скенер;
- Организира и координира насрочените срещи с външни лица и дружества и участва в подготовката и провеждането им;
- Създава и поддържа база на телефонни номера, достъпни за всички работещи в офиса;
- При необходимост извършва и други дейности, свързани с позицията.
Ето какво е предложението на компанията:
- Работно място – кв. Дианабад, Комплекс Софарма Бизнес Тауърс
- Работно време – по график на смени, както следва: от 8.00 до 16.30 и от 9.30 до 18.00 часа с 30 мин. обедна почивка
- Възнаграждение с пълни осигуровки – нето 1100 лв. плюс 0,6% за прослужено време
- Ваучери за храна в размер на 80 лв.
- Допълнително здравно осигуряване
- Всички условия по Кодекса на труда
Ако търсите работа в престижна компания, обичате да общувате с хора и предложението на нашия клиент е предизвикало интереса Ви, изпратете автобиография на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК с актуална снимка. Мотивационното писмо не е задължително, освен, ако не искате да споделите нещо допълнително за себе си. Моля, не копирайте чужди писма от интернет, това само ще намали шансовете Ви.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати. Първата среща с нашата агенция ще бъде виртуална. Последващата ще се проведе на работното място с представител на компанията.
Вашите документи ще бъдат използвани единствено за целта на този подбор. На работещите е гарантирана конфиденциалност.
Удостоверение за извършване на посредническа дейност № 2116/15.09.2016 г.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби