РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА

Няма описание

Хотел Корона Благоевград търси да назначи - РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА В ХОТЕЛ
Задължения:
- посрещане, регистриране и настаняване на гостите в хотела;
- предоставяне на информация за хотела и допълнителните услуги в комплекса;
- откриване и закриване на клиентски сметките чрез разплащане в лева и валута;
- получаване, предаване и регистриране на постъпващата входяща и изходяща кореспонденция;
- приемане, обработване, систематизиране и предаване на информация, получена по телефон, факс, e-mail и др.;
- работа със специализиран софтуер.
Изисквания:
- средно или висше образование "Туризъм";
- стаж на същата позиция;
- отлично владеене на английски език;
- работа с компютър;
- комуникативни умения и умения за работа в екип.
Предимство:
- валутен курс;
- втори чужд език.
Предлагаме:
- конкурентно възнаграждение;
- трудов договор, осигуровка;
- работа в приятна обстановка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!

June 10th, 2022

Благоевград

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм