РЕЦЕПЦИОНИСТ BEST WESTERN LOZENETZ HOTEL

За BEST WESTERN LOZENETZ HOTEL търсим да назначим РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА :
Основни отговорности:
• Посрещане, настаняване и обслужване гостите на хотела в съответствие със стандарти на хотела.
• Извършване на касови и безкасови разплащания, издаване на фактури
• Актуализиране базата данни на хотела, обработване на входящи резервации, кореспонденция
• Предоставяне пълна информация на гостите на хотела относно предлагания продукт
• Приема и обработва индивидуални запитвания и оплаквания на гостите на хотела, свежда ги до знанието на съответния ръководител
Изисквания:
• Английски език - говорим и писмен
• Умения за работа в екип
• Организационни и аналитични умения
• Способност за вземане на решения
Ние предлагаме:
• Трудов договор на пълно рабоно време
• Конкурентно възнаграждение
• Процент от продадени стаи на рецепция
• Процент от продадени закуски
• Напитки по време на дежурството
Моля, изпратете актуална автобиография.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби