Ръководител Проекти

Вилмат Холдинг АД е фирма с 26-годишна история, специализирана в проектирането и стратегическото управление на проекти в областта на слаботоковите и електрически инсталации, изграждане и поддръжка на структурни кабелни системи и оптични мрежи.В компанията работят опитни специалисти, чиято дейност обхваща целия процес по предлагането на сградни инсталации - от проектиране, през търговията с материалите за тях, до изграждането и поддръжката им.

Вилмат Холдинг АД е дружество специализирано в проектирането и стратегическото управление на проекти в областта на слаботоковите и електрически инсталации, изграждане и поддръжка на системи за сигурност и фотоволтаични паркове, както и в предоставянето на цялостни решения за сградна автоматизация.

Във връзка със стартирането на редица проекти в областта на изграждането на фотоволтаични инсталации търсим да назначим ръководител инженерингови проекти с опит.

Това е перспективна позиция, която дава възможност за професионална реализация.

Предлагаме добро възнаграждение и социален пакет.

Екипът е от професионалисти с богат опит. Създаваме добра работна среда. Избягваме излишните формалности. Предлагаме въвеждащо обучение. Резултатите и постиженията ни зареждат. Отзивчиви сме и освен да работим, умеем и да почиваме.

Предлагаме:

- Добро заплащане

- Дългосрочна заетост

- Постоянен трудов договор (Всичко в договора и заплащането е такова, каквото е договорено)

- Вътрешно фирмено обучение

- Добре организирана и спокойна работна среда

- Работа в екип от професионалисти с голям опит

- Към заплатата получавате ваучери за храна и Допълнително безплатно медицинско обслужване към ДКЦ „Вита“ ООД и сим карта с голям лимит на обаждания

- Всички надработени часове се заплащат допълнително

Ако това, което прочетохте дотук, като позиция и работна среда ви харесва, ето и какви са нашите изисквания към вас:

- Опит в изпълнението на проекти в строителството - фотоволтаични, електро и слаботокови инсталации

- Полувисше или Висше техническо или икономическо образование

- Опит в работата по големи проекти е предимство

- Важно е да сте много добре организирани

-Опит в работата със строителни компании, проектантски и архитектурни фирми е предимство

- Умения за работа в екип и ръководене на екип

- Английски език – работно ниво

- Компютърна грамотност (MS Word, MS Excel, MS Project)

- Шофьорска книжка

Вашите отговорности ще бъдат:

- Планиране и контрол на сроковете за изпълнение на проекта

- Планиране и контрол на ресурсите по всеки проект (труд, хора, материали и доставки)

- Контрол на бюджета

- Когато е необходимо, осигуряване на техническа консултация на специалисти, проектанти и инвеститори

- Изготвяне на КСС

Разбира се, ние предлагаме обучение и подкрепа през цялото време, докато навлезете и опознаете процеса и начина на работа, който следваме.

Ако това ви харесва, моля изпратете ни вашето CV сега.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД и GDPR.

Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности