Ръководител пакетажен цех

Лек трейд ЕООД е лидер в търговията на Био плодове и зеленчуци в България. За пакетажния ни цех в град Костинброд търсим да назначим ръководител на процеса.
Ние предлагаме:
- Постоянна и сигурна работа на 5 дневна работна седмица по график
- Коректност и добро отношение;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Обучение;
- Финансови бонуси;
- Приятна атмосфера с млади и креативни служители.
- Възможност за професионално израстване.
Изисквания:
- опит в ръководенето на екип
- организираност, отговорност, креативност и професионализъм;
- добра комуникация и умения за работа в екип
- опит в работата и окачествяването на плодове и зеленчуци ще се счита за предимство
- владеенето на основен английски език ще се счита за предимство
Отговорности:
- организиране на работния процес
- изготване на план за работа в цеха
- следене на стоковите и материалните запаси
- изготвяне на график на служителите
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, предоставени от кандидатите, за защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Костинброд

Търговия и Продажби