РЪКОВОДИТЕЛ НА ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ

Няма описание

ХЪС ИНВЕСТ СОФИЯ ЕООД е утвърдена на българския строителен пазар компания, фокусирана в изграждане на жилищни комплекси. Компанията предлага сгради с индивидуална архитектура, добра среда за живот, отлична локация и безкомпромисно качество на материали и изпълнение.

За своята инвестиционна дейност в гр. София търси:

ОТГОВОРНОСТИ:

-             Изготвя задания за предпроектни проучвания и проектиране;

-             Изготвя и следи за спазване на Бюджета за изпълнение на Строежа;

-             Анализира стойността на строителството с пазарни аналози;
-             Организира и провежда процедурите за избор на строител / и и доставчици на строежа;

-    Контролира качеството на изпълнение на строително-монтажните работи и съответствието им с договорените цени;

-             Своевременно решава възникнали по време на строителството проблеми;

-             Контролира спазването на графика за изпълнение на строително-монтажните работи;

-     Удостоверява действително извършените работи след измерване и контрол за съответствие с изискванията на проекта;

-             Контролира и оптимизира разходите за изпълнение на СМР спрямо Бюджета;

-             Контролира качеството на влаганите материали в строежа;

-             Изготвя регулярни справки за плащания към контрагенти;

-         Участва при провеждане на пробни изпитвания, приемане на скрити работи преди тяхното закриване, участва в комисии за съставяне на актове и протоколи съгласно действащите нормативи в строителството;

-     Съдейства за отстраняване на появилите се скрити недостатъци по време на строителството;

-       Организира всички процедури, свързани с подготовка и въвеждане на строежа в експлоатация, включително комплексните изпитвания и 72-часови проби.

ИЗИСКВАНИЯ:

-                  Образование: Висше строително образование;

-                  Трудов стаж: Минимум 3 години стаж на подобна длъжност;

-                  Компютърна грамотност Microsoft Office, Auto Cad;

-                  Познаване на действащите нормативни документи в строителството;

-                  Личностни качества: организираност, лоялност, умение за управление на проектов екип, умение за приоритизиране на задачите, умение за мотивиране и постигане на поставените цели.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

-                  Постоянен трудов договор;

-                  Отлични условия и среда на работа в екип от професионалисти;

-                  Дългосрочна заетост;

-                  Участие в амбициозни и мащабни проекти;

-                  Професионално развитие в стабилна и иновативна компания;

-                  Много добро заплащане според опита, обвързано с постигнатите резултати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби