РЪКОВОДИТЕЛ ГРУПА МЕТАЛНИ КОНСТРУКЦИИ/СТРОИТЕЛЕН ТЕХНИК

"Стийл Стъръкчър" ЕООД е компания специализирана в производството на метални конструкции и изделия от метал, арматурни заготовки, армопакети за изливни пилоти, шлицови стени, тунелни сегменти и всякакви други изделия от метал. За Нашият екип търсим да назначим мотивиран и опитен "СТРОИТЕЛЕН ТЕХНИК МЕТАЛНИ КОНСТРУКЦИИ“.
Изисквания:
• Средно или висше строително образование;
• Шофьорска книжка кат. В;
• Опит по специалността;
• Организационни и ръководни умения;
• Много добро познаване на строителните процеси;
• Амбициозна и ориентирана към резултати личност.
Отговорности:
• Организира, ръководи и отговаря за изпълнението на работните проекти, стандартите и технологичните спецификации;
• Контролира и координира работата по изпълняваните обекти;
• Отговаря за високото качество и добра екипност при изпълнение на работата;
• Извършва технологичен контрол на качеството и на материалите;
• Създава условия и полага грижи за професионалната подготовка на работниците.
Нашето предложение:
• Предизвикателна работа в екип от професионалисти;
• Динамична и интересна работна среда;
• Възможност за професионално доказване и развитие;
• Много добро заплащане;
тел. 0884/988855

June 10th, 2022

София

Производство