РЪКОВОДИТЕЛ ГРУПА

Няма описание

"Хамбергер България" ЕООД - гр. Севлиево, водеща производствена немска компания, търси да назначи РЪКОВОДИТЕЛ ГРУПА
Ако сте амбициозен, динамичен, отговорен и търсещ развитие в голяма международна компания човек, ние сме правилният ви избор.
Основни отговорности:
- Настройва и управлява автоматични роботи.
- Следи качеството на изделията.
- Обозначава и не допуска некачествена продукция за последваща обработка.
- Следи за спазването на правилата за безопасност и здраве при работа и пряко отговаря за трудовата дисциплина.
Добрият кандидат трябва да притежава:
- Минимум средно образование.
- Опит като настройчик-оператор на машини с ЦПУ.
- Способност за работа в екип.
- Сръчност, отговорност, честност, изпълнителност и лоялност.
Ние предлагаме:
- Възможност за реализация в международна компания.
- Работа в екип от професионалисти.
- Работно време: трисменен режим на работа, въртящ график;
- Платен годишен отпуск – 20 дни;
- Безсрочен трудов договор след изпитателен период;
- Ваучери за храна;
- ОРГАНИЗИРАН БЕЗПЛАТЕН СЛУЖЕБЕН ТРАНСПОРТ ОТ ГР. СЕВЛИЕВО, ГР. ЛОВЕЧ, ГР. ГАБРОВО, ГР. ЛЕТНИЦА И ГР. ПАВЛИКЕНИ.
Документите, които кандидатите трябва да представят са:
1. Молба;
2. Автобиография;
3. Актуална снимка.
Станете част от екипа на Хамбергер България ЕООД.
Документи за кандидатстване се подават на адрес: ул."Магистрална" 1, гр. Севлиево или онлайн.
Данните, които ще представите са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно законовите изисквания!
За допълнителна информация може да се свържете с нас и на телефон 0675/97715.

June 10th, 2022

Севлиево

Производство