Ръководител екип

Международна компания , онлайн търговец, търси опитен РЪКОВОДИТЕЛ ЕКИП.
Фирмата предлага отлични условия за работа, възможност за професионална реализация ,петдневна работна седмица и спазване на изискванията на Кодекса на труда.
Задължения:
- Ръководи изцяло дейността на екипа от специалисти
- Комуникира с държавни и други институции
- Извършва анализи и изготвя справки за ръковоството на фирмата
- Работи с отговорниците на групи по различните езици
- Занимава се с битови въпроси
- Участва в подбора на персонал
- Работи под ръководството на Управителя на фирмата
Изисквания:
- Образование- висше
- Опит в областта на онлайн продажби
- Отлични организационни и комуникативни умения
- Отлично владеене на английски език,немски или руски
- Добро владеене на втори език
- Много добра компютърна грамотност
- Умение за ръководене на екип
Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умени, моля изпратете автобиография.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности