Ръководител цех Дърводелски

"ИМС ФОРИНВЕСТ" ООД  е най-голямата в  региона за производство на тапицирани мебели. През последните години, в резултат на усилията на ръководството и целия персонал постигнахме такива резултати , че към този момент можем да кажем , че "ИМС ФОРИНВЕСТ" ООД  е фирма, позната в цяла Европа. Дружеството работи с едни от най-популярните фирми и търговски вериги за мебели в цяла Европа.

"ИМС Форинвест" ООД е една от водещите фирми за производство на мебели на държавно и регионално ниво, създадена през 2003 г.
Към днешна дата Дружеството е специализирано в производството и продажбата на мебели, в голяма част по поръчки за големи международни вериги, какво в Европейския съюз, така и извън него.
Търсим да назначим отговорен и мотивиран ръководител нна дърводелски цех
Отговорности и задължения:
Организира ежедневната дейност на цех дърводелски.
Координира и контролира дейността на работниците в цех дърводелски.
Отговаря за качественото изпълнение на възложената работа.
Инструктира и обучава нов персонал.
Определя необходимостта от материали и прави заявки към склад материали.
Следи за правилната експлоатация на оборудването.
При нужда изготвя заявки за извършване на ремонти на машините и оборудването.
Отговаря за спазването на трудовата и технологична дисциплина.
Изисквания:
Мотивация за работа в голяма компания;
Чувство за лична отговорност и самоконтрол
Енергичност и организираност;
Умения за работа в екип;
Опит на подобна/същата позиция се счита за предимство
Конфиденциалност и лоялност
Готовност за динамична работа
Ние предлагаме:
Сигурност в дългосрочен план;
Професионално развитие;
Трудов договор и пълни осигуровки;
Атрактивно заплащане;
Организиран служебен транспорт до работното място и обратно.
Всички одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности