РАБОТНИК/ЧКА В СКЛАД

Голяма национална компания с предмет на дейност търговия с декоративни бои и мазилки,лакове и грундове,търси за своята нова складова база в град Бургас "Складов Работник".
Изисквания:
- Завършено Средно Образование;
- Умения за екипна работа ;
- Притежание на шофьорска книжка кат.Б;
- Притежание на документ за правоспособност на електрокар и мотокар - предимство ;
- Чисто съдебно минало ;
- Психически здрави личности ;
- Желание за дългосрочна заетост ;
- Възможност за започване на работа в кратки срокове;
Задължения:
- Извършва работи по товарене и разтоварване на стоки, машини и материали, както и пренасянето им от и до работни помещения и превозни средства.
- Почиства складове, дворни площи и работни помещения от отпадъчни материали и брака, като ги отнася на предварително определените за това места.
- Спазване на правилата за безопасност и вътрешен ред.
Предлагаме Ви :
–Заплата (1400 лв /мес чисто),
- Постоянен Трудов договор, СО с фирма "Комплекс Билд "ООД ;
- РВ - Понеделник-Петък от 8,00 от 17,00 часа ;
- Работа в голяма и просперираща компания при изключително коректно ръководство ;
- Възможност за развитие и израстване в компанията ;

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби