Работник зареждане на рафтове

Ефект 2002 ООД е водеща компания в областта на търговията и дистрибуцията.През годините се обособиха различни отдели, превръщайки компанията в това, което е днес - лоялен, компетентен и дългосрочен партньор. Важно е да се отбележи, че с някои от нашите клиенти имаме повече от 26-годишна история.Това е постигнато благодарение на усилената работа на екипите в продажбите по основни направления:- Nestle Bulgaria;- HELL Energi Drink headline;- Roshen Confectionary Corporation;- Vidal;- VAPY;- Български производители - Престиж 96, Победа, ЗИВ ЕООД, Захарни заводи, БИОПОГРАМА, ШОКО ТИМ ООД, АЕА, Фикосота Фууд ЕАД, Rice Up и др; - Danone;- Олинеза.

Ефект 2002 ООД е един от водещите дистрибутори на бързо-оборотни стоки / предимно захарни изделия / за Софийска област. Официален представител на Nestle, Mars, Hell, Chipita, Sweet+ и др.
Във връзка с разширяване на дейността, компанията търси да назначи "Работник зареждане на рафтове" за складовата си база в гр.София, кв.Суходол, ул.Суходолска 98 (в близост до спирка на автобус 111) възможни смени от /10.00 до 19.00 ч.; 08.00 до 17.00 ч.; 06.00 до 15.00 ч./.
Основни задължения :
- участва в приемане и разтоварване на стока получена от доставчици с палетна количка;
- подрежда стока /качва и сваля стока/ по регалите с помощта на количка повдигач;
- следи за правилното подреждане и съхранение на стоките и спазване на изисквания FIFO;
- участва в ревизии за наличности на стоки;
Изисквания за длъжността:
- Точност и прецизност;
- Завършено средно образование;
- Умения за работа в екип;
С предимство ще се ползват кандидати с:
- Опит на подобна позиция;
- Книжка за мотокар/ електрокар/ричтрак.
Фирмата предлага :
- Стартова заплата в периода на обучение и адаптация и последващо заплащане с допълнителни бонуси обвързани с постигнати показатели;
- Работно време : дневни смени и ангажираност понеделник - петък;
- Възможност за развитие и в други отдели на компанията;
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни се третират при пълна конфиденциалност и ще бъдат използвани само за нуждите на подбора и при спазване разпоредбите на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби