Работник за изграждане отоплителни и ВиК инсталации

Описание и изисквания: Фирма търси да назначи служител монтиране на отоплителни, климатични и газови системи.
Изисквания:
- Средно образование -Техническо специялност - предимство;
- Технически умения в монтажа на инсталационна техника
- Опит на подобна позиция - предимство;
- Работа с различни видове инструменти;
- Шофьорска книжка - предимство.
Отговорности:
- Добри умения за работа в екип;
- Организираност и прецизност;
- Способност за работа в условия на пиково натоварване;
- Монтаж и поддръжка на инсталационни системи;
Предимства:
- Завършено техническо образование;
- Сертификат за допълнителна квалификация ;
- Стаж по специалността - препоръчително;
- Познания за монтаж на инсталации;
- Опит в полагаме на подово отопление;
- Познания по електротехника и автоматизация - предимство;
- Възможност за командировки в страната;
- Монтаж и укрепване на оборудване;
Ние предлагаме:
- Постоянен трудов договор;
- Редовно заплащане:
- Работно облекло:
- Курсове за повишаване на квалификацията.
МОЛЯ,САМО КАНДИДАТИ ОТГОВАРЯЩИ НА ГОРЕПОСОЧЕНИТЕ УСЛОВИЯ ДА ПУСКАТ СВОЕТО CV!
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД
Само одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю
Месторабота: София / България

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности