Работник за бързо хранене

Нашият екип се разраства с още 2 човекa, търсим отговорни, точни и да работят с желание.
Нашето предложение:
- Работа в утвърдена фирма
- Работа с млад и позитивен екип
- Редовно и справедливо заплащане
- Възможността да съчетавате работата с образованието
- Възможност за гъвкаво работно време
- Конкурентно възнаграждение, заплащане обвързано с личните резултати и постижения
- Трудови и социални осигуровки
Задължения:
- Приготвяне на различни видове храни
- Приемане на поръчки от клиенти на каса и тяхното обслужване
- Гарантиране на 100% удовлетворение на клиентите чрез превъзходни продукти и обслужване
- Отговарност за качеството на издадената храна
- Спазване на санитарно – хигиенните условия за работа
- Поддръжка на оборудването в обекта
- Реализиране на задачите, възложени от шефа
Изисквания:
Ние търсим най-добрите кандидати, които са мотивирани, адаптивни, с желание за работа, активно участващи в целия работен процес имащи желание и страст към този вид дейност.
При интерес позвънете на:
0899599370
Петър Коцев

June 10th, 2022

Враца

Производство