РАБОТНИК В ПРОИЗВОДСТВО - ОПАКОВАНЕ И ЕКСПЕДИЦИЯ

Няма описание

Дъ Глас Ко ЕООД е компания специализирана в производството на стъклени изделия с високо качество. Днес фирмата е един от водещите производители на бутикови стъклени изделия в Европа.
Във връзка с интензивното разрастване на дейността на компанията, търсим амбициозни кандидати за позицията „Работник в производство“.
Изисквания:
- Средно образование;
- Желание и готовност за работа в екип;
- Гъвкавост, адаптивност и лична отговорност към поставените задачи;
- Сръчност и внимание към детайлите;
Предимства:
- Предишен опит в склад или производство;
- Владеенето на английски език (на работно ниво);
- Владеенето на гръцки език (на работно ниво);
Отговорности:
- Спазване на работните инструкции за съответното работно място;
- Опаковане (обезопасяване) на готови изделия;
- Поставяне на готови изделия в транспортни опаковки (кашони);
- Потреждане на готовата продукция в зона за експедиция;
- Предаване на готовата продукция на транспортни фирми;
- Участие в товаро-разтоварни дейности;
- Участие в инвентаризации;
Компанията предлага:
- Много добро възнаграждение;
- Редовни бонуси при постигнати резултати;
- Въвеждащо обучение;
- Възможности за кариерно развитие;
- Постоянна работа на трудов договор в утвърдена компания;
- Работно облекло и лични предпазни средства;
Месторабота: гр. Перник, района на завод „СТОМАНА“ (до Митница – Перник)
Работно време: Пон. – Пет. от 08:00 до 16:30 ч.
За да кандидатствате по тази обява, моля изпратете автобиография с актуална снимка. Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на стриктна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

June 10th, 2022

Перник

Търговия и Продажби