МЕТАЛНИ КОНСТРУКЦИИ - ПЛЕВЕН ЕАД logo

РАБОТНИК ТОВАРО - РАЗТОВАРНА ДЕЙНОСТ

Няма описание

Работник товаро-разтоварна дейност
„Метални Kонструкции-Плевен“ ЕАД е един от най-големите производители на метални конструкции в България. Предприятието разполага с модерно оборудване, позволяващо производството на метални конструкции с висока сложност.
Във връзка с разширяване на дейността ни, желаем да допълним нашия екип от работници в товаро-разтоварната част от производството.
Изисквания:
- Отговорно отношение към работата
- Желание за учене и развитие
- Способност за работа в екип
- Завършено средно образование
Дейности и отговорности:
- Отговаря за навременното транспортиране и подредба на материалите и консумативите, от складовите площадки до съответните работните места – зададени му от прекия ръководител
- Носи отговорност при престои поради не транспортирани или не разтоварени в срок материали
- Да поддържа пряка връзка и изпълнява разпоредбите на прекия ръководител
- Спазва всички вътрешни правила по безопасност на труда във фирмата
Ние предлагаме:
- Постоянен трудов договор
- Обучение в добре установен дългогодишен производствен процес
- Работно облекло
- Участие в производството на метални конструкции и профили, използвани в мащабни проекти в България и чужбина
- работен процес, изграден въз основа на стандарти за управление на качеството ISO 9001:2015 и система за производствен контрол ЕN1090 EXC4
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете подробно CV и актуална снимка. Всички кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Данните на кандидатите се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Плевен

Производство