Работник товаро-разтоварна дейност (Сезонна заетост май- октомври)

Суиспорт България АД е част от Swissport International Ltd., която предоставя наземни услуги за около 230 милиона пътника и 4,1 милиона тона карго годишно от името на около 835 клиента – компании в авиационния сектор. Със своята работна сила от около 62 000 души персонал Swissport International Ltd. е активна на 280 летища в 48 държави на пет континента и генерира консолидирани оперативни приходи от 2,7 милиарда евро. Суиспорт България АД е фокусирана върху предоставянето на услуги по наземно обслужване, включително обслужване на пътници, обслужване в салоните на летището, перонно обслужване, услуги по размразяване и зареждане на самолети с гориво  на територията на Летище София.

Суиспорт България АД търси да назначи служители
на позицията „Работник, товаро - разтоварна дейност”, летище Бургас.

Задължения:
Управлява оборудване и друга подвижна техника;
Проверява и подготвя за работа транспортна лента, електро и мотокари, контейнери, специални колички за превоз на багажите и друга техника;
Извършва товарене, разтоварване и сортиране на багажи.

Изисквания:
Желание за работа съгласно график, включващ смени с различна продължителност;

Устойчивост при работа в различни ситуации;
Работа в екип и добри комуникативни умения;
Готовност за работа при неблагоприятни атмосферни условия;
Свидетелство за управление на МПС – В категория;
Чисто съдебно досие.

Ние предлагаме:
Трудов договор;
Възнаграждение според стандартите на индустрията;
Работа на смени;
Ваучери за храна;
Карта за градския транспорт/Карта паркинг на летището
Професионално обучение за сметка на работодателя;
Модерна и динамична работна среда.

Ако проявявате интерес изпратете Автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Бургас

Шофьори, Куриери