Работник техническа поддръжка

„БАРАЖ М” ЕООД е компания за професионално почистване, основен лидер в сферата на поддържащото почистване и основното почистване на офиси, домове и производства. По време на своето съществуване от 1990г. до днес, фирма „БАРАЖ М” ЕООД е придобила позиция на уважавана и предпочитана фирма за почистване и се е превърнала в символ на качество за своите клиенти.
За нуждите на фирмата търсим да назначим - Работник техническа поддръжка.
Работно време: от 8 до 17 часа.
Задължения:
- Транспортиране на мобилните групи до обектите за почистване;
- Доставки на материали до обектите за почистване;
- Закупуване на материали от магазини в София;
- Леки ремонти на почистващи машини.
Изисквания:
Технически грамотен.
Активен шофьор.
Заплата: 1 000 лева /Нето/
Позицията е подходяща и за млади пенсионери.
Всички данни, които предоставяте доброволно, са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Гарантирана е конфиденциалност във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности