Работник - ръчна обработка на облекла

"Богара" ООД, един от най-големите производители на дрехи в България, собственик на две модни марки – "Pause jeans" и "Negative". Нашата компания е основана през 1999 г., имаме доста голям опит в производството на облекло CASUAL. Горди сме да кажем, че ние произвеждаме висококачествени дрехи с уникална визия, всички направени с превъзходни платове и материали от Италия. Нашите дизайнерски марки са водещи на българския моден пазар. С абсолютно уникални дизайни, нашите платове комбинират комфорт със стил, иновации с качество, помагайки на модните съзнателни хора да изработят своя перфектен външен вид.

Изисквания към кандидатите за позицията на ръчник/чка (общ/а работник/чка):
- Добро психическо здраве, оперативност, изпълнителност
- Бързо адаптивни, безконфликтни и лоялни кандидати с желание за работа
- Спазване на дисциплина и чистота на работното място
- Умение за работа в екип
Основните задължения на позицията са:
- Изпълнява ръчни операции свързани с довършителна работа на готова шивашка продукция
- Опакова готова продукция
Ние предлагаме:
- 8 часов работен ден, 40 часова работна седмица
- Социален пакет осигуровки върху пълна работна заплата
- Постоянен трудов договор
- Добро и коректно заплащане при изпълнение на заложена норма
- Добри условия на труд (осветление, климатизирано отопление, съблекални, регламентирани почивки по време на работния ден)
Ако предложението да се присъедините към нашия екип представлява интерес за Вас, моля изпратете СV (автобиография) и оставете телефон за връзка.

June 10th, 2022

Свищов

Търговия и Продажби