Работник производство на растителни масла в цех "Пресов"

Няма описание

Ние сме бързо развиваща се група, лидер в областта на търговията със зърно, търговията и преработката на маслодайни култури.
За завода на "Олива" АД в гр. Кнежа, област Плевен, търсим да назначим кандидат за длъжността Работник производство на растителни масла в цех "Пресов".
Изисквания:
• Образование: средно образование;
• Умение за спазване на правила и процедури;
• Лоялност и честност.
Основни отговорности на длъжността:
• Следи за ритмичното подаване на слънчоглед от складовете и разтоварищата;
• Координира работата си за правилно протичане на производствения процес;
• Почистване и дезинфекциране на работните и производствени помещения.
Ние предлагаме:
• Динамична и предизвикателна работа
• Отлична работна среда;
• Възможност за професионално развитие и обучение;
• Атрактивно възнаграждение;
• Пакет социални придобивки и месечни бонуси;
• Осигурен транспорт от Плевен и областта.
Ако позицията ви привлича или имате въпроси, не се колебайте да попитате на тел. 0886 677 313. Ако сте заинтересован/а от нашето предложение ние очакваме вашето актуално CV. Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставената информация е конфиденциална и ще се третира според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Кнежа

Производство