Работник - Производство на бетонови изделия

Няма описание

Работници - Производство на бетонови изделия
Ние сме българска компания за производство на висококачествени бетонни огради и елементи. Поради разширяване на дейността си, търсим да назначим работници за производство за производствената ни база в гр. Враца.
Основни задължения: Изливане на изделия от бетон и подготовка на бетонов разтвор.
Предлагаме:
- постоянен трудов договор
- социални осигуровки
- добро и редовно възнаграждение, според квалификацията и уменията
- коректност при заплащане
- възможности за развитие
- бонуси за добра работа
- възможности за полагане на извънреден труд
- работно време от понеделник до петък от 08:30ч до 17:30ч.
Постоянен трудов договор с Клийн Фасилити Комфорт ЕООД
Ако разпознавате себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станете част от нашия екип. Ще очакваме да ни изпратите Вашето CV и актуална снимка

June 10th, 2022

Враца

Ремонтни и Монтажни дейности