Работник, повърхностна обработка на детайли

МАТЕГА ООД е част от международния концерн PW Group, лидер в производството и търговията на широк спектър оръжейни продукти като огнестрелни оръжия, системи за професионално обучение, CO2 пистолети, пушки, револвери, въздушни пистолети, за различни сегменти на професионалния и търговския пазар.Производствената база на компанията  е разположена в гр. Габрово,  на площ от повече от 3 000 m2, заетите в производството служители са 50.Продуктово портфолио:• Производство на компоненти от висококачествен дървен материал чрез процеси  вертикално фрезоване, шлайфане, повърностни довършителни обработки.• Производство на основни метални компоненти за пистолети чрез използване на хоризонтални CNC-фрезови центрове.Основните ни клиенти са Walther, Hämmerli и Umarex.

Основни изисквания:
• Подходящо образование и професионален опит на сходна длъжност
• Техническа грамотност за работа с машини и измервателна техника
• Отговорност, организираност, точност и прецизност в работата
Отговорности и задължения:
• управление на стационарни или преносими машини за полиране и шлифоване;
• настройване на машини за полиране, шлайфане и пилене;
• работа с ръчни инструменти и прилагане на знания за абразивни материали и процеси на шлайфане
• Контрол на качеството на детайлите според технологичната документация
Ние предлагаме:
• Отлични условия на работа в професионален екип;
• Мотивиращо възнаграждение
• Дългосрочна заетост;
• Сигурност, стабилност и дългосрочна перспектива;
• Локация на компанията в рамките на град Габрово

June 10th, 2022

Габрово

Производство