ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД logo

Работник покриване на метални повърхности в участък Бояджийно

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора. От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала. Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.
От 01.04.2022 година фирмата ще осигурява безплатен транспорт от населени места в региона на гр. Карлово - Карлово, Сопот, Баня, Песнопой, Долна махала и др.
Основни задължения:
• Подготвя хладилни уреди и детайли за боядисване.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Образование - средно;
• Готовност за работа на смени;
• Опит в подготовка на детайли за боядисване е предимство.
Необходими документи: автобиография.
Ние Ви предлагаме:
• Сигурност, стабилност и коректност в трудово-правните отношения;
• Брутно възнаграждение след първия пълен месец до 1620 лв, което включва:
- 1205 лв. - основно възнаграждение;
- До 15% производствен бонус след първия пълен месец във фирмата;
- До 15% бонус за присъствие, от първия пълен месец;
Допълнително към това получавате:
- Добавка за нощен труд – мин. 2,60 лв. на час;
- Ваучери за храна – 200 лв.;
- Добавка за поевтинена храна – 52 лв.
• Безплатен транспорт или добавка за транспортни разходи;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Богата социална дейност – футбол, фитнес, плуване, тенис на корт, инициативи свързани с подобряване на околната среда и др.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

June 10th, 2022

София

Производство