Държавно предприятие „Управление и стопанисване на язовири“ logo
Обява за длъжност „Работник, поддръжка на язовири“, в дирекция „Техническа експлоатация, стопанисване и поддръжка“, териториално поделение гр. Хасково на Държавно предприятие „Управление и стопанисване на язовири”
За Държавно предприятие „Управление и стопанисване на язовири”:
Държавно предприятие “Управление и стопанисване на язовири” е създадено с изменения в Закона за водите, обнародвани в ДВ, бр. 55 от 2018г. Основен предмет на дейност на предприятието е комплексно управление на язовири – публична и частна държавна собственост.
Изисквания към кандидатите за длъжност „Работник, поддръжка на язовири“ на Държавно предприятие „Управление и стопанисване на язовири”:
Кандидатът задължително трябва да притежава:
• Завършено средно образование;
• Свидетелство за управелние на МПС;
• Добра техническа грамотност;
• Комуникативност и умение за работа в екип;
Основни отговорности за длъжността:
3. Поддържа в изправност язовирните стени и съоръженията към тях;
4. Участва и/или извършва измервания с КИС;
5. Следи за изпълнението на мерките за обезопасяване съгласно Наредба за водноспасителната дейност и обезопасяването на водните площи;
6. Извършва хидроложки и метеороложки измервания и наблюдения, разчита данните от съответните измервателни уреди;
7. Познава и стриктно спазва действащите правила, инструкции, вътрешни нормативни актове и стандарти за качество в работата, безопасни условия на труд и опазване на околната среда;
8. Участва в експлоатация на язовирите в нормални, екстремни и аварийни условия;
Какво предлага Държавно предприятие „Управление и стопанисване на язовири”:
• Трудов договор;
• Конкурентно заплащане;
• Възможност за провеждане на обучения за повишаване на квалификацията;
• 5-дневна работна седмица при 8-часов работен ден;
• Широка гама от професионални предизвикателства;
Място на работа:
Офис на териториално поделение на Държавно предприятие „Управление и стопанисване на язовири” в гр. Хасково.

June 10th, 2022

Хасково

Ремонтни и Монтажни дейности