Работник кухня-Мияч/ка

Няма описание

Ресторант Torro Grande град Пловдив търси да назначи отговорни и опитни професионалисти на следната позиция:
Изисквания:
• Да познава санитарно-хигиенните изисквания за работа в кухненските помещения
• Да бъде запознат/та с техническата експлоатация на кухненските съоръжения и оборудване.
• Да познава видовете, свойствата и начина на употреба на препаратите за почистване и дезинфекция и целесъобразно да си служи с тях;
• Умение за работа в екип;
• Отговорност, последователност и организираност;
• Енергичност и позитивизъм;
Задължения:
• Прецизно измива кухненска посуда според инструкцията.
• Полира измитата посуда.
• Сортира и пренася полираните съдове по определените места и помешения.
• Отговаря за бързото и своевременно подаване на трапезната и кухненска посуда.
• Правилно да използва, подрежда и съхранява инвентара.
• Поддържа хигиената на работното си място по време на работа.
• Грижи се за хигиенното поддържане на миялните машини според изискванията.
• След приключване на смяната почиства работното си място според указанията.
• Следва стриктно инструкциите за почистване и дезинфекция.
• Помага при поддържането на общата хигиена в кухненските помещения
Ние предлагаме:
• Постоянен трудов договор
• Възнаграждение -1000лв.Нето
• Безплатно хранене на ден
• Работа на смени
• Работно облекло
При проявен интерес изпратете автобиография и актуална снимка, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява". Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм