Шишеджам Аутомотив България ЕАД logo

РАБОТНИК, АВТОМОБИЛНО И ОБРАБОТЕНО СТЪКЛО

Няма описание

Общността „Шишеджам“ е една от най-мощните индустриални компании в Турция, която оперира в сферата на плоското стъкло, домакинското стъкло, стъкления амбалаж и химическата промишленост. Компанията е глобален лидер в производството на всички видове стъкла, както и на химикали, включително натриево-хромови съединения. „Шишеджам“ Груп се разделя на четири основни производствени групи „Плоско стъкло“, „Домакинско стъкло“, „Стъклен амбалаж“ и „Химическа промишленост“ с общо 42 действащи завода – в Турция и в други държави – Германия, Италия, България, Румъния, Унгария, Словакия, Босна и Херцеговина, Грузия, Украйна, Русия, Египет, Индия и Америка.
Днес, освен че е една от най-мощните компании и лидер в областта на натриево-хромовите съединения, Общността „Шишеджам“ в световен мащаб е на трето място в производството на домакинското стъкло, на пето място в производството на плоско стъкло и стъклен амбалаж, на осмо място в производството на сода. С 85 годишната си корпоративна история „Шишеджам“ с над 22 000 служители, с производствени бази в 14 държави и износ в над 150 държави продължава да разширява и утвърждава присъствието си на международния пазар.
"Шишеджам Аутомотив България" ЕАД е специализиран Завод за производство на автомобилно стъкло и стъкла за бяла техника търси да назначи:
Oтговарящ на следните изисквания:

• Основно или средно образование
• Възможност за работа на смени
• Умения за работа в екип
• Умения за качествено изпълнение на поставените задачи
• Мотовиран, готов за промени
Задължения и отговорности
• Поставя върху машината или отнема от нея стъклата, в съответствие с инструкциите за работа с машините за подготовка на стъклото или инструкциите за употреба. Извършване на временни, устно дефинирани, свързани с производството дейности в съответствие с дефинирания начин.
• Извършва дейностите по рязане, шлифоване, оформяне на отвори и канали, емайлно щамповане и темпериране в съответствие с изготвените производствени програми, размерите и допустимите норми, определени в техническите чертежи.
• Почиства машината и мястото около нея и да следи за поддържане на чистотата.
• Запознат е със системата за безопасни и здравословни условия на труд и я спазва.Използва лични предпазни средства, нужни за осигуряването на безопасни и здравословни условия на труд (предвидени в Информационните листи за безопасност на използваните химически вещества), да ги пази, да изисква от началника си нови в случай на повреда или загуба.
Фирмата предлага
• Мотивиращо трудово възнаграждение;
• Работа в млад и енергичен екип;
• Ежемесечни ваучери в размер на 200 лева;
• Възможности за кариерно развитие;
• Натрупване на безценен опит в голяма проиводствена компания;
• Организиран служебен транспорт – области Търговище, Шумен и Разград;
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

Търговище

Производство