Точева-Клопова-Контопишева-2020 logo

Работници/чки за производство на шоколадови изделия

Фирма МЕЛБОН АД е създадена през 1999 г. в България, като нейна основна дейност е производство на шоколадови и захарни изделия. От момента на създаването си до момента фирмата се утвърждава като производител на висококачествени шоколадови продукти и по-специално, шоколадови бонбони с превъзходен вкус.МЕЛБОН АД разполага със собствена фабрика с площ 1 700 м2, базирана в гр. Перник. Използваме най-добрите Европейски технологии и висококачествени суровини. Ние произвеждаме добре познати и предпочитани продукти, предлагайки на нашите клиенти оптимално съотношение между цена и качество.Нашият успех е резултатът от постоянното търсене и оригинални идеи, като политиката ни е да бъдем отворени и гъвкави в разработването и производството на продуктите ни, за да отговорим на индивидуалните изисквания на нашите клиенти.Опитът и професионализмът на специалистите в Мелбон АД позволяват намирането на най-дорите решения за успешно сътрудничество.Държим на качественото обслужване и целта ни е да оправдаем очакванията на нашите партьори, за да изградим дългосрочни бизнес взаимоотношения с тях.

"Мелбон" АД е водеща фирма в производството на шоколадови и захарни изделия. Във връзка с увеличаване обема на работа при подобрени условия търсим да назначим:
Работници/ чки в производство на шоколадови изделия за работа на график - втора и трета смяна включително събота или неделя
Изисквания към кандидатите:
- Минимум средно образование;
- Възможност за работа втора и трета смяна ,включително събота или неделя
- Бързина и сръчност;
- Желание и мотивация за работа;
- Предходен опит в производствено предприятие или на поточна линия ще се счита за предимство.
Задължения:
- Извършване на определени операции, част от производствения процес, съгласно производствената програма;
- Работа на производствени линии
- Подреждане (поставяне) на бонбони в съответните опаковки;
- Опаковане и пакетиране на кутии;
- Лепене на стикери;
- Други ръчни операции в зависимост от продукта, който се произвежда и пр..
Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор;
- Ваучери за храна в размер на 200 лв.
- Осигурен от фирмата транспорт за втора и нощна смяна;
- Работно облекло;
- Работа с модерни и високотехнологични машини.
- Мотивиращо стартово възнаграждение 1 500лв нетна заплата
Ако имате интерес към нашето предложение, можете да кандидатствате чрез бутона "Кандидатствай" или изпратете Вашето CV .
За допълнителна информация можете да се обадите на телефон 0884 600 382 ( в работни дни между 10:00 ч. - 17.00 ч.!!!) или на място в офиса на фирмата на адрес:
гр. Перник, кв. "Кристал", завод "Кристал", ул. "Средец" - Индустриална зона.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура.

June 10th, 2022

Перник

Производство