Работници за бране на гъби

Няма описание

Наш дългогодишен клиент е един от най-големите производители на гъби в Холандия и Белгия.
Във връзка с разрастване на производствената база, набираме работници с и без опит. Екипът е предимно от българи, предвидено е обучение през първия месец, а работата е целогодишна.
Основни задължения:
- бране на гъби;
- подпомагане на процеса по прибиране на готовата продукция;
- пакетиране, подреждане и опаковане;
- подготовка на палети и сканиране на готовата продукция;
- зареждане и изхвърляне на компост;
- подреждане и почистване на работните и складовите помещения;
- извършване на дейности по подготовка на работата за следващия ден.
Изисквания:
- бързина и сръчност
- умение за работа в екип;
Не е задължително да имате предишен опит в брането на гъби.
Не е необходимо владеене на чужд език.
Какво да очаквате:
- постоянна целогодишна заетост;
- отлично заплащане и условия.
Ако предложението ни е предизвикало Вашия интерес, изпратете ни актуално CV. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Кандидатурите ще бъдат разгледани при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на Закона за защита на личните данни.
ИнтерДжобс ООД притежава Удостоверение за посредническа дейност №2120/20.09.2016.

June 10th, 2022

София

Производство