Работници склад

Фирмата е водещ вносител и дистрибутор на прясна риба и морски деликатеси в България с разработена мрежа за доставки покриваща почти цялата територия на страната.
Търсим да назначим персонал за цеха ни за преработка, където се извършва транжиране, мариноване, пакетаж и подготовка за експедиция на продукцията.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Съвестно изпълнение на поставените задачи (подреждане, препакетиране, етикетиране, товаро-разтоварни дейности и др.)
- Спазване на инструкциите и изискванията на работното място
- Спазване на хигиенните и здравни норми свързани със правилното складиране на хранителни стоки.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Дисциплинираност и сръчност
- Отговорност към работния процес
- Предишен опит в сферата ще се счита за предимство.
ПРЕДЛАГАМЕ;
- Пълна целогодишна заетост
- Редовно работно време или работа на смени
- Твърда заплата плюс допълнително заплащане на извънреден труд
- Трудов договор с изпитателен срок

June 10th, 2022

Поморие

Производство