Работници - производство на стъклопакети

Фирма „ Лорекс Груп ЕС”ЕООД е лидер в областта - производство, доставка и монтаж на Алуминиева и PVC дограма, окачени и вентилируеми фасади, еталбонд, щори, комарници, стъклопакети. С индивидуалния подход към всеки клиент, оферта или поръчка, както и с коректното и качествено изпълнение, фирма „ Лорекс Груп ЕС” ЕООД се превърна в предпочитан партньор, както за дистрибутори и частни клиенти, така и за корпоративните и чуждострани клиенти.
Във връзка с увеличаващия се обем на работа, Ви предлагаме възможността да се присъедините към нашия успешен и мотивиран екип от професионалисти в производствената ни база гр. Шумен.
ЛОРЕКС ГРУП ЕС ЕООД набира кандидати - Работници за производство на стъклопакети
Изисквания и задължения:
- Технически познания и опит / Умение за разчитане на чертежи/ С Предимство/
- Изключително внимание към качеството на работата и към детайлите
- Отговорност, дискретност, прецизност, организираност
- Умение за работа в екип
- Мотивиращо заплашане
Кандидатите следва да изпратят актуална снимка и автобиография.
Само одобрените по документи ще бъдат поканени на интервю!
Всички данни предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Шумен

Търговия и Продажби