07.07.22

Промоутър на тютюневи изделия

What do we do at Adecco? Well, to put it simply, on any given day we connect over 700,000 people across 60 countries with job opportunities at leading employers. But our goal goes beyond filling roles - it’s about helping people find fulfilling work and, ultimately, love what they do.If you’re looking for new job opportunities, Adecco can give you access to more jobs at more companies than anyone else. In addition, we can provide the resources you need to realize your career goals.

Adecco България набира промоутъри за извършване на промоционални активности за наш клиент – търговец на едро на тютюневи изделия.

Искаш ли да бъдеш промоутър  ?

  • Обичаш технологиите и си винаги в крак с иновациите;

  • Умееш да комуникираш с различни хора;

  • Умееш да вдъхновяваш и да убеждаваш;

  • Имаш средно или висше образование;

  • Искаш да бъдеш иноватор;

  • Проявяваш интерес за работа в сферата на маркетинга;

  • Искаш динамична работа извън офис;

  • Обичаш да бъдеш част от екип и да постигате заедно поставените цели.

Отговорности:

  • Провежда промоции в различни търговски обекти в магазини, заведения  и изгражда имиджа на представяните търговски марки;

  • Познава детайлно продуктите на компанията и представя техните предимства пред потенциалните клиенти с внимание и убедителност;

  • Събира информация и подава обратна връзка от проведените промоции към прекия ръководител.

Изисквания и необходими умения

Основни изисквания:

  • Навършени 18 години;

  • Висока професионална етика и лична почтеност. Амбициозен, решителен, устойчив.

  • Активен шофьор - наличие на шофьорска книжка и автомобил,с който да се извършва работата ще се считат за предимство;

  • Умение за работа с компютър;

  • Лидерски умения - влиятелност върху мнението и поведението на хората, ориентиран към резултати, умение да създава и работи в екипи;

  • Мотивиран, отзивчив, открит;

  • Опит в сферата на консултирането за стоки и услуги се счита за предимство;

  • Владеенето на Английски език ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме:

  • Професионално въвеждащо обучение;

  • Гъвкаво работно време;

  • Много добро заплащане.

Ако отговаряте на описаните по-горе критерии и Ви допада нашето предложение, кандидатствайте за работа при нас, която може да Ви донесе повече ползи, отколкото очаквате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. В случай, че сте харесали обявата ни, предложете длъжността и на приятел.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014.

June 10th, 2022

Дупница

Търговия и Продажби