ПРОИЗВОДИТЕЛ МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ

Няма описание

ЛОДИС ИНВЕСТ ЕООД е българска компания, която залага на високо качество, експертност и силни марки.
Ние произвеждаме традиционни български млечни продукти с марките "Лакрима", и "Фрезко".
Търсим да назначим ПРОИЗВОДИТЕЛ МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ в цеха за производство на бяло саламурено сирене.
Основни задължения:
- участва в производствения процес на млечни продукти;
- спазва стриктно указанията дадени от технолога.
Изисквания:
- средно образование;
- опит в производствено предприятие от бранша ще се счита за предимство;
- издръжливост на физически натоварвания;
- дисциплинираност и отговорност.
Ние Ви предлагаме:
- работно време, съобразено с утвърден график на работа;
- коректно и в срок изплащане на трудовото възнаграждение.
Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, изпратете Вашата автобиография и актуална снимка чрез бутона "Кандидатствай по тази обява".

June 10th, 2022

Пазарджик

Производство