ПРОЕКТОВ РЪКОВОДИТЕЛ

Няма описание

Строително-инвестиционна компания ARTEIMMO, съсредоточена в изграждането на луксозни жилищни комплекси и сгради търси да присъедини към екипа си: ПРОЕКТОВ РЪКОВОДИТЕЛ.
Основни изисквания:
- Висше строително образование;
- Професионален опит - минимум 3 г. стаж на подобна позиция;
- Умения за планиране, организация и контрол изпълнението на инвестиционни проекти;
- Умения за самостоятелна работа и работа в екип;
- Умение за справяне с организационни проблеми;
- Умение за добро планиране дейностите по приоритет;
- Компютърна грамотност и владеене минимум на MS office и Autocad;
- Свидетелство за управление на МПС, категория Б;
- Владеенето на английски език ще се счита за предимство.
Основни отговорности:
- Ръководи планирането и изпълнението на инвестиционни проекти, в който фирмата е инвеститор - от фазата на проектиране, през извършването на строително-монтажните работи до крайния етап - получаването на разрешение за ползване;
- Избор на фирма изпълнител;
- Определя обхвата на проекта;
- Ръководи и координира работата на фирмите ангажирани с изпълнението на възложените им задачи;
- Изготвя и контролира самостоятелно или съвместно с Изпълнителя графици;
- Следи за качеството и съответствието с инвестиционния проект на влаганите материали;
- Работи самостоятелно и съвместно с екипа, който е ангажиран с реализирането на съответния проект;
- Предлага или участва в намирането на решения съвместно с останалите членове на екипа на проблеми свързани с реализирането на проектите;
- Прилага и управлява промени възникнали по време на реализирането на проекта с цел постигане на поставените цели;
- Участва в осигуряването на безопасни условия на труд при реализирането на проектите.
Ние предлагаме:
- Динамична работна среда в млад екип;
- Работа на постоянен трудов договор;
- Възможност за професионално развитие;
- Много добро възнаграждение, спрямо заеманата длъжност.

June 10th, 2022

София

Недвижими имоти