ПРОЕКТЕН МЕНИДЖЪР

Няма описание

Галакси Инвестмънт Груп е водеща инвестиционна компания, която инвестира, развива и управлява портфолио от успешни проекти в различни направления на недвижимата собственост - хотели, жилищни и ваканционни комплекси, офисни сгради, търговски и индустриални площи. Всички проекти на компанията са плод на колективните усилия на целия екип, неговия висок професионализъм и компетенции.
Във връзка с увеличаване обема на работа, компанията търси да назначи опитен професионалист за длъжността:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

  • Планира, управлява и контролира строителните дейности свързани реализацията на проекта;

  • Преглежда и познава проектната документация - чертежи, количествени сметки, спецификации, технически изисквания, инструкции, технологии за реализация;

  • Ръководи процеса за приемане и изпълнение на нови технически решения и промени в проекта по време на строителството;

  • Решавате текущи технически и организационни въпроси по изпълнение на строителството;

  • Контролира качеството, сроковете и изпълнението на всички договорени строително - монтажните дейности;

  • Контролира влагането на строителните материали и съответствието им с договора и действащата нормативна уредба;

  • Проверява и подписва разплащанията с изпълнители и доставчици (Акт обр.19);

  • Активно участва в дейностите, съпътстващи въвеждането на обекта в експлоатация;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

  • Висше техническо образование със степен "Магистър";

  • Работа с AutoCAD, МS Project, MS Office;

  • Познаване на нормативните актове в строителството;

  • Много добро ниво на английски език;

  • Професионален опит - над 3 години;

  • Аналитичност, отговорност и организираност;

  • Комуникативност и умение за работа в екип;

  • Способност за работа в динамична среда;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Професионална изява и развитие във водеща българска компания;

  • Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от професионалисти;

  • Отлично възнаграждение;

  • Коректни трудови отношения и отлични условия за работа в модерен и отлично оборудван офис;

  • Дългосрочни трудови взаимоотношения;

В случай, че длъжността представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените условия, моля изпратете подробна професионална автобиография и мотивационно писмо.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери