ПРОЕКТАНТ НА КОРПУСНА МЕБЕЛ

Фирма "КАН Учтехспорт България" ООД е на българския пазар от 1991 г. Към момента във фирмата работят близо 110 души, както и в офисите и представителствата в София, Пловдив, Русе, Бургас и Ямбол. В резултат на развитието си в работата с училища и детски градини- цялостно обзавеждане, оборудването на спортни салони, обслужването на офиси, домове и хотели от цяла България, ви търсим постоянно. Ние от КАН нямаме навика да се веселим по цял ден, по-скоро в част от времето. В екипа на КАН не обещаваме спокойствие, защото то не ни е присъщо. До интервю се допускат хора единствено с коректно попълнени въпросник, автобиографии и отговарящи на гореспоменатите изисквания. Някои кандидати могат и да не получат отговор. След подбор сред получените автобиографии може да получите покана за интервю на Вашия личен/ посочен e-mail. БЕЗ изисквания за образование, пол или възраст! Изпратете ВАШАТА Автобиография и ... Станете част от НАС...

Мебели КАН е на българския пазар от 1991 г. Към момента във фирмата работят близо 110 души, както и в офисите и представителствата в София, Пловдив и Русе. В резултат на развитието си в работата с училища, детски градини, офиси и хотели, ние търсим да назначим ПРОЕКТАНТ НА КОРПУСНА МЕБЕЛ на пълно работно време в производствената база.
Очакваме от Вас:
- Желание за развитие в мебелната промишленост
- Познаване на принципа на работа на дървообработващи машини – циркуляри, кантиращи машини, пробивни машини
- Отчетност, плановост, умение за приоритизиране на задачи, личностна отговорност
- Умение да се работи в зададени срокове
Вашите задължения:
- Разработване на идейни проекти на изделия, проектиране на детайли и подготвяне на техническа документация за нови артикули
- Пускане на разработени модели в производство с работни карти и съпътстваща техническа документация
- Обработка на запитвания от клиенти и подаване на информация относно себестойности на изделията по установени принципи и процеси
Мебели КАН предлага:
• Въвеждащо обучение в проектирането на мебели и разработката им от визуализация до продукт за производство. Предишен опит с AutoCAD, Sketchup, IMOS или друг софтуер за проектиране/визуализации е предимство
• Конкурентно възнаграждение с потенциал за развитие в йерархията на фирмата
• Постоянен трудов договор
• Работно време от понеделник до петък от 8 до 17 часа
• Осигурен транспорт от и до производствената база
• Работно облекло
• Динамичен работен ден и работа в добър колектив
• Отпуск около Коледните и Великденски празници
• Възможност за допълнителна здравна застраховка при преференциални условия
• Обучения за повишаване на квалификацията.
Посоченото възнаграждение е за кандидати с теоретична подготовка и професионален стаж. За желаещи да се обучават, заплащането е по договаряне.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности